Ķēra, bet nenoķēra

- 16.Februāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien un svētdien Altenbergas (Vācija) trases 17 virāžās tika sadalītas šīssezonas pasaules čempionāta godalgas bobsleja četrinieku ekipāžu konkurencē. Mūsu valsti sezonas svarīgākajās sacensībās pārstāvēja abi mūspuses Oskari – Ķibermanis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu; Melbārdis ar Edgaru Nemmi, Lauri Kaufmani un Intaru Dambi.

Pirmajā braucienā Melbārdis, kas šosezon piedalījies trijos no četriem Pasaules kausa četrinieku posmiem, startēja ar devīto kārtas numuru, bet tikai vienā posmā braukušais Ķibermanis uz starta stājās 23. pavisam 24 komandu konkurencē, kad trase jau bija pamatīgi izdangāta, jo pēc jaunā nolikuma Ķibermani kā pasaules klases stabilu top 10 pilotu nemaz nevarēja ielozēt sākumā – šāds lēmums pieņemts Phjončhanas olimpisko spēļu iespaidā, kad korejietis Vons tika ielozēts pašā sākumā un tika pie medaļām, kaut citādi tas viņam būtu grūti paveicams.

Ieskrējienā sasniedzot devīto laiku, Melbārdis uzrādīja 8. rezultātu, bet Ķibermanis ar trešo starta laiku finišēja 6. vietā.

STARTĒ Oskara Melbārža ekipāža. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru