Kaufmanis un Gabrāns arī nākamajā sezonā spēlēs „BK Valmiera”

- 9.Jūlijs, 2013
Sports
Portālā

„Basketbola klubs „Valmiera”” ir panācis vienošanos ar vietējiem līdzjutējiem labi zināmajiem aizvadītās sezonas bronzas medaļu ieguvējiem, vieniem no komandas vadošajiem spēlētājiem – saspēles vadītāju Raimondu Gabrānu un uzbrūkošo aizsargu Jāni Kaufmani. Ar abiem spēlētājiem līgumi noslēgti uz vienu sezonu.

Kaufmanis pagājušajā sezonā Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlēs vidēji 29 minūtēs guva 13 punktus, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas un atdeva 2,2 piespēles, savukārt Baltijas Basketbola līgā (BBL) 29 minūtēs guva 12 punktus, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles. Gabrāna rādītāji bija visnotaļ līdzīgi: LBL 29 minūtēs gūti vidēji 10 punkti, izcīnītas 3 atlēkušās bumbas un atdotas 5 rezultatīvās piespēles, bet BBL vidēji 28 minūtēs gūti 13 punkti, izcīnītas 2 atlēkušās bumbas un atdotas 3,5 rezultatīvās piespēles.

„BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: “Šobrīd aktīvi komplektējamies jaunajai sezonai un ir liels prieks, ka pirmo soli esam spēruši: divi no pagājušās sezonas līderiem paliek komandā arī nākamajā – 2013./2014.gada sezonā. Tā bija mūsu prioritāte – parakstīt tieši šos divus spēlētājus: saspēles vadītāju Gabrānu un aizsargu Kaufmani, kuri bija galvenie komandas „vilcēji” pagājušās sezonas „play-off” spēlēs, īpaši bronzas sērijā pret „Barons Kvartāls”. Ir gandarījums, ka šie spēlētāji piekrita palikt Valmierā arī nākamajā sezonā, neskatoties uz to, ka abiem bija ļoti labi piedāvājumi gan Latvijā, gan ārpus tās.”

Jaunajā 2013./2014.gada sezonā „BK Valmiera” komandu veidos spēlētāji, ar kuriem ir noslēgti, vai spēkā vēl esošie līgumi. Pašreizējais komandas sastāvs: Raimonds Gabrāns, Jānis Kaufmanis, Edmunds Elksnis, Sandis Amoliņš, Jānis Engers, Māris Ziediņš, Elvis Saulītis un Viktors Iļjins.

Komentāri
Pievienot komentāru