Katra diena — rūpju pilna

- 3.Aprīlis, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Biedrībā Kristīgais žēlsirdības centrs nesen notika kārtējā gada pilnsapulce. To kuplināja triju konfesiju mācītāji: adventistu draudzes mācītājs Aldis Zēmele, baptistu draudzes mācītājs Lauris Tartans un luterāņu draudzes mācītājs Magnuss Olsons.

Attēlā:

VALDE. Biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs valdē katrs tās loceklis pārstāv savu konfesiju — Arnita un Uģis Adatas (no kreisās) luterāņus, Gaida Pevko baptistus, Elita Ūdre katoļus un Egils Šakens adventistus.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Gaida Pevko informēja par biedrības veikumu aizvadītajā gadā. Bijuši vairāki nozīmīgi notikumi, spilgtākie no tiem — tīrības telpas Mazgāmuti atvēršana un Zviedrijas jauniešu labdarības projekta veiksmīga realizācija, gatavojot pusdienas zupas virtuvē Valmieras maznodrošināto ģimeņu bērniem.

Gaida Pevko pateicās ziedotājiem un atbalstītājiem, tostarp Valmieras pašvaldībai. Informācijā izskanēja atgādinājums, ka par biedrības izveidi un tās 13 gadu pastāvēšanu joprojām atbildīgas ir arī Valmieras adventistu, baptistu, luterāņu un katoļu draudzes, tādēļ biedrībā no šo četru konfesiju draudzēm arī cer sagaidīt vēl lielāku atbalstu zupas virtuvei.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru