Kas notiks ar lielo hokeju?

- 28.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas politiķu vēlme panākt, lai jau pēc sešiem mēnešiem gaidāmā pasaules čempionāta hokejā tās spēles, kas paredzētas Baltkrievijā, no tās tiktu pārceltas uz «kādu citu valsti», var novest pat pie tā, ka arī Latvijas līdzjutēji paliek bez mājas čempionāta.

2021. gada pasaules čempionāta hokejā rīkotājas, jāatgādina, ir Latvija un Baltkrievija, tomēr politisku iemeslu dēļ Minskas un Rīgas attiecības šobrīd ir stipri sarežģījušās. Baltkrievijā nu jau gandrīz trīs mēnešus turpinās protesti pret prezidentu Aleksandru Lukašenko, prasot viņa atkāpšanos no varas, un atbalstu protestētājiem ne tikai vienkārši pauž, bet šajā ziņā īpaši aktīvas ir Baltijas valstis.

Tajā pašā laikā Lukašenko no varas atteikties negrasās, un virkne pazīmju liecina, ka vismaz īstermiņā viņam tas arī izdosies. Tāpat pastāv augsta ticamības pakāpe, ka Baltkrievijas prezidents no amata aizies pats, sev izdevīgā laikā un atstājot vietā savu pēcteci. Attiecīgi arī protestētāju atbalstīšana nesola nekādas dividendes nedz šobrīd, nedz arī pārskatāmā nākotnē, tomēr Latvijai tas ir principa jautājums.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru