Kamēr nav notikusi nelaime

- 26.Janvāris, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

– 2008. gadā absolvēju Smiltenes ģimnāziju, tad devos uz Rīgu studēt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, jo man bija pazīstami vairāki ugunsdzēsēji glābēji un interese par ugunsdzēsību bija jau kopš bērnības.

Pēc trīs gadu mācībām klātienē tiku nosūtīts turpināt dienesta gaitas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļā, kur 10 gadus strādāju par dežūrmaiņas komandieri, gūstot vērtīgu pieredzi. 2021. gadā aizvietoju Cēsu daļas komandieri viņa atvaļinājuma un slimības laikā, manu darbu pamanīja un novērtēja jaunais Vidzemes reģiona brigādes komandieris Andris Kellijs un uzaicināja turpināt dienestu Valmieras daļas komandiera amatā, – tā ar sevi iepazīstina kapteinis GUNĀRS MAŠINS, kas komandiera pienākumus pilda kopš 2021. gada 8. novembra, amatā nomainot izdienas pensijā devušos Aigaru Pulli. 

Ir tāds teiciens – jauna slota tīri slauka. Vai ir padomā kādas reformas vai uzlabojumi? 

Komanda saglabājusies esošā, tie paši ugunsdzēsēji glābēji, kā arī inspektori, kuri Valmieras daļā strādāja līdz šim, arī turpinās to darīt, jo savu darbu dara labi. Protams, kā jau ikviens vadītājs, redzu lietas, kuras vēlos pamainīt, iespējams, uzlabot, bet tas laika gaitā. Kardinālas pārmaiņas es neplānoju, un tas nav arī iespējams, jo mūsu darbu reglamentē normatīvie akti, arī prasības ugunsdzēsējiem glābējiem nav mazas. 

GUNĀRS MAŠINS: «Mans uzdevums ir organizēt un kontrolēt daļas darbu tā, lai sabiedrībai tiktu sniegts kvalitatīvs pakalpojums.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru