Kādam taču vajag ticēt...

- 12.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Uzdodoties par banku darbiniekiem, telefon- un datorblēži šogad (janvāris-septembris), kā sarēķinājušas četras lielākās* Latvijas bankas, jau ir izkrāpuši no to klientu kontiem 8,6 miljonus eiro! Traki bagāti esam...

Daudzi cilvēki turpina zaudēt naudu, to ieguldot, kā policija pieklājīgi izsakās, «apšaubāmās finanšu platformās». Turklāt paiet gadi, un arvien no jauna krāpniekiem («Tūlīt, tūlīt pat būs tā peļņa, ko solījām!») pārskaitīti desmittūkstoši, līdz apmuļķotais beidzot saprot, ka tiek apzagts, un vēršas pie likumsargiem. Tad, kad jau sen ir par vēlu un lētticīgi atdotā nauda ir pazudusi ar galiem. Taču citkārt tomēr Valsts policijai izdodas vismaz izkrāptā daļu atgūt, jo tā godprātīgi atstrādā nodokļu maksātāju naudu, cīnoties ar neliešiem arī virtuālajā vidē. 

Kā ziņoja likuma sargi, tikai divu nedēļu laikā (11. – 24. oktobris) telefonkrāpnieki visā Latvijā no cilvēkiem izkrāpa vēl 353 tūkstošus eiro. Arī VP Valmieras iecirknī vērsusies kāda sieviete, kurai zvanījis krieviski runājošs vīrietis un piedāvājis pelnīt, ieguldīt naudu kriptovalūtā. Šajā «investīcijā» cietusī zaudēja 19415,99 eiro.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru