Kad vēlamies izprast sevi

- 17.Maijs, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Maija pēcpusdienā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā viesojās mūsu novadnieks, bijušais mazsalacietis, garīgās literatūras blogeris un mācītājs Didzis Kukainis.

Lai gan savulaik kristīts Septītās dienas adventistu Mazsalacas draudzē, šobrīd viņš formāli nepārstāv nevienu no reliģiskajām konfesijām, tāpēc arī Didzi varētu dēvēt par t.s. brīvmācītāju, kura skatījums uz garīgām lietām ir brīvs no kanoniem un dogmām.

Mūsu tikšanās tēmā «Cilvēks un garīgums 21. gadsimtā» klātesošie, noskatoties sagatavoto prezentāciju, iepazinās ar starptautiski atzītām garīgām autoritātēm un to veikumu garīgās literatūras jomā: ar franciskāņu mūka Ričarda Rora, jezuītu priestera Džeimsa Mārtina, trapistu mūka un priestera Tomasa Mērtona, domātāja, joga un mistiķa Kena Vilbera, kā arī latviešu teologa un meditācijas skolotāja Jura Rubeņa un mācītāja Kaspara Simanoviča grāmatām un svarīgākajām atziņām, kas varētu mums noderēt brīžos, kad vēlamies izprast paši sevi, attīstīt savu iekšējo, garīgo pasauli vai paplašināt savu redzesloku.

BIBLIOTĒKĀ. Didzis Kukainis ar mazsalaciešiem. Jāņa Celmiņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru