Kad Ušakovs projām, prāti atdziest

- 2.Augusts, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Rādās, ka Rīgas domes opozīcija savu īso veiksmes brīdi būs (veiksmīgi) palaidusi garām. Nesanāca varu pārņemt, nu var nesanākt arī pašvaldības atlaišana. Vakar «amerikānietis» Oļegs Burovs, pilsētas galvas p.i., jutās kļuvis daudz drošāks savās cerībās savākt pietiekamu balsu skaitu sevis ievēlēšanai.

Līdzšinējā koalīcija ar tās 32 mandātiem atkal varētu «salīmēties» kopā. Tiesa, četri no Saskaņas izsviestie deputāti netaisās atgriezties tās klēpī. Nedz tur viņus kāds trakoti gaida. Iespējamā domes priekšsēža partijai Gods kalpot Rīgai būs jākalpo arī kā izolācijas slānim starp ierasto sabiedroto un tā dēvēto Neatkarīgo deputātu frakciju.

Muļķības šķiet vēl trakākas tieši tad, ja tās pieļauj tādi ļaudis, no kuriem nav cerēts šādus brīnumus sagaidīt. Dziedi vai raudi, bet Saskaņa ir stiprākā partija valstī, un latviešu partijas nekad to neuzveiks, ja nemācīsies gan no ušakoviešu vērtīgās pieredzes, gan no kļūdām.

Vairāk nekā dīvainais monopols Rīgas atkritumu saimniecībā, šeptēšanās ar Rīgas satiksmes līdzekļiem, «melnās kases» piepildīšana no algām par viltus darbu, pat «stratēģiski» alkohola krājumi pašvaldības aģentūras telpās (sapirkti lidostu beznodokļu veikalos, darbiniekiem braukājot komandējumos) – par to neviens nebrīnās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru