Kad kļūdīties ir forši

- 4.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ceturtdienas vakarā Valmieras integrētās bibliotēkas 11 gadu dzimšanas dienā jubilāri pēc senas tradīcijas saviem draugiem un klientiem dāvināja ko pārsteidzošu un jauku. Šajā reizē tā bija sarunu festivāla Lampa sarunu skola, kas tapusi speciāla projekta ietvaros, nākot pie slēdziena, ka ar divām dienām Cēsīs ir par maz, līdz ar to nodarbības notikušas gan Latgalē, gan Zemgalē, gan Kurzemē un Vidzemē, cenšoties aptvert iespējami plašāku auditoriju. Arī Valmieras pasākums bija pulcinājis visai daudzveidīgu sabiedrību – skolotājus, uzņēmējus, dakterus, fotogrāfus, improvizācijas teātru entuziastus un pašus bibliotēkas darbiniekus.

Nodarbību vadīja Tea Tree Impro dibinātāja un vadītāja Mairita Strūberga, kas ar improvizācijas teātri, kā arī tā pētīšanu un lietošanu gan ikdienā, gan uz skatuves nodarbojas jau 15 gadus un ir apmeklējusi vairāk nekā 10 meistarklases pie pasaulē pazīstamiem improvizatoriem, bet vēl pirms Tea Tree Impro dibināšanas viņa mācījusi improvizāciju Tukumā, Siguldā un Rīgā.

MAIRITA STRŪBERGA, iesildot auditoriju, māca, kā, skaitot līdz četri, katrai kustībai piešķirt savu jēgu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru