Kā vīrusu apkaro Giterslo apriņķī

- 12.Augusts, 2020
Pie mums un citur
Laikrakstā

Jūlija beigās Valmieras rajona brīvprātīgie ugunsdzēsēji viesojās Giterslo apriņķī. Vizītes laikā apmeklējām Giterslo reģiona brīvprātīgo ugunsdzēsēju skolu pilsētā Redas Videnbrukas pilsētā, kurā šobrīd izvietots galvenais vadības centrs saistībā ar Covid -19 vīrusu.

Reģiona brīvprātīgo ugunsdzēsēju priekšnieka vietnieks Uve Taismans iepazīstināja mūs ar darba organizāciju, plānošanu un uzdevuma izpildi. Kā zināms, Vācijā jūnija beigās notika jauns vīrusa uzliesmojums tieši Giterslo reģionā, gaļas pārstrādes uzņēmumā, un to veicināja ārvalstu strādnieki, kas bija atgriezušies no brīvdienām saistībā ar uzņēmuma dīkstāvi vīrusa laikā.

Lai ierobežotu atkārtoto vīrusa uzliesmojumu, atbildīgie dienesti savstarpējā sadarbībā organizē striktus drošības pasākumus. Galvenā darba organizācija ir brīvprātīgo ugunsdzēsēju ziņā. Ugunsdzēsēju skolas ēkās ir izveidots komandcentrs, sakaru centrāle, kā arī aizsarglīdzekļu un dezinfekcijas līdzekļu noliktavas. Skolas noliktavās tiek uzglabāti 5% no visiem aizsarglīdzekļiem, pārējie 95% atrodas apgabala lidostas noliktavā. Skaitļos salīdzinot: reģionā ir 360000 iedzīvotāju, un ar sejas maskām vien ir 40 smagās mašīnas.

COVID-19 VADĪBAS CENTRĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru