Kā šovasar veicas kempingam "Ezerpriedes"

- 15.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Centrālā statistikas pārvalde norāda, ka «2020. gada maijā Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 30 tūkstoši ārvalstu un vietējo viesu, kas ir par 88,5% mazāk nekā 2019. gada maijā, tomēr, salīdzinot ar šā gada aprīli, viesu skaits palielinājies vairāk nekā divas reizes. 

Viesi tūristu mītnēs pavadīja 77,5 tūkstošus nakšu, kas ir par 84,2% mazāk, salīdzinot ar pagājušā gada maiju.» Liesma devās ciemos uz  Burtnieku novada Burtnieku pagastu pie kempinga Ezerpriedes īpašnieces Zanes Jēgeres. Šis kempings darbojas jau 17. vasaru.

Kempingā ir pieejamas 11 dažāda veida un komforta mājiņas, kurās var kopā uzņemt 44 cilvēkus. Teritorija ir 10 hektāri, tajā viesi var uzsliet teltis. Ir kempera un karavānas vietas. Pieejama inventāra noma (bumbas, badmintona aprīkojums, kārtis, galda spēles), laivu noma – makšķerēšanai un atpūtai, SUP dēļu noma. Pieejamas pikniku vietas. 

Pirmo pandēmijas vilni pārdzīvojuši mierīgi, jo sākuši strādāt no maija. «Skatījāmies un nogaidījām, kas notiks tālāk. Sākot ar maiju, nevaru sūdzēties, mums iet tīri labi. Šī sezona ir viena no labākajām.» Pandēmija likusi cilvēkiem vairāk sākt ceļot pa Latviju. «Vietējie, protams, nevar izbraukt uz ārzemēm, taču viņi tāpat vēlas aizbraukt kaut kur kopā ar ģimenēm. Viņi izvēlas kempingus, mazas viesnīcas, mazus viesu namus. Šajā situācijā varu teikt, ka kempingi Latvijā savā ziņā ir ieguvēji. Kovids ir devis pienesumu. Muļķīgi skan, bet tas ir plusiņš.»

KEMPINGĀ EZERPRIEDES. Zane Jēgere pie mājiņas Burtnieks, kas ir viena no viesiem pieejamajām kempinga mājiņām. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru