Kā izvēlēties labāko āra saulessargu?

24.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vai piekritīsiet, ka lielisks veids kā atpūsties siltos laikapstākļos, ir pavadot laiku brīvā dabā vai uz terases pagalmā? Taču, ja jūsu pagalmā īsti nav ēnas, saulē var kļūt pārāk karsti. Iegādājoties ārtelpu saulessargu, jūs varat nodrošināt vēsu un ērtu vietu, kur patverties no laikapstākļiem, kad nepieciešams.

Galvenie apsvērumi izvēloties labu saulessargu.

Materiāli.

Materiāli, no kuriem izgatavots saulessarga pārsegs un rāmis, ir ļoti svarīgi, lai noteiktu, cik labi tas izturēs laikapstākļus. Āra saulessarga pārsega konstrukcijai var būt piemēroti vairāki materiāli:

Akrils - tas ir ļoti izturīgs audums, kas nesaraujas un neburzās tik viegli kā citi materiāli. Tam ir mīksta, viegla tekstūra, un tas ir pieejams plašā krāsu klāstā. Tomēr, akrila saulessargu nojumes var viegli sabojāties augstu temperatūru rezultātā.

Poliesters ir sintētisks materiāls, kas ir izturīgs, ķimikāliju necaurlaidīgs un ātri žūstošs. Tas arī ļoti labi absorbē krāsvielas, tāpēc poliestera lietussargi ir pieejami visdažādākajās krāsās un rakstos.

Audekls ir dabisks un ārkārtīgi izturīgs materiāls, kas labi piemērots lietošanai ārpus telpām. Tomēr, tas nav dabiski izturīgs pret traipiem, ūdeni vai pelējumu, tāpēc parasti to apstrādā ar aizsargpārklājumu.

Āra lietussargu rāmjus parasti izgatavo no trim materiāliem:

Koka rāmji - tie parasti tiek novērtēti to dizaina dēļ, lai gan tie ir arī dabiski izturīgi pret mitrumu, puvi un kukaiņu bojājumiem, tomēr tie nav tik izturīgi kā citi varianti un laika gaitā var nolietoties. Tomēr koka rāmis ir arī ļoti blīvs, tāpēc tas labi iztur stiprus vējus.

Alumīnija rāmji ir izturīgāki un cenas ziņā pieņemamāki nekā koka rāmji, tomēr tie nav tik pievilcīgi. Tie ir viegli, bet nesalūzīs spēcīgā vējā. Daudzi alumīnija rāmji ir pārklāti ar pulverkrāsu, tāpēc tie ir izturīgi pret koroziju un citiem bojājumiem.

Stikla šķiedras rāmji ir ideāls risinājums, ja dzīvojat vējainā apvidū. Tas ir tāpēc, ka stikla šķiedra ir lokana un var nedaudz saliekties, tāpēc spēcīgā vējā tā locīsies, nesalūstot. Tie ir arī vieglāki un izturīgāki nekā koka un alumīnija rāmji, taču par tiem būs jāmaksā vairāk.

Iepazīstieties ar mūsu saulessargu klāstu un atrodiet to, kas piemērots tieši jūsu āra videi, jo mūsu specializācija ir āra un iekštelpu aprīkojuma tirdzniecība jau vairāk kā 6 gadus!

Foto: https://www.pexels.com/photo/big-umbrellas-against-blue-sky-4996817/


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru