«Jums karstvīnu ar kovida piegaršu?»

- 26.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Saeimas deputāte budžeta debatēs droši apsaukāja kolēģus par slepkavām: viņu samangotās «kvotu naudas» muzejiem un mazpulkiem tiekot atrautas saslimušiem un mediķiem.

Protams, saskaņiete Ļubova Švecova nebūt nav oriģināla tik skarbā retorikā. Tādu mums iesāka žurnāls «Ir», pārmetot valdībai minstināšanos bargu sanitāro ierobežojumu ieviešanā – tādēļ uz Ministru kabineta sirdsapziņas tagad esot tūkstošiem mirušo. Nežēlīgos laikos – nežēlīgi pārmetumi, kur likties... Tikai diez ko darītu opozīcijas deputāte vai žurnāla redaktore Nellija Ločmele, ja liktenis pašas būtu nolicis Krišjāņa Kariņa un Daniela Pav­ļuta vietā? Visticamāk, arī viņas tad sakostu zobus un piešķirtu naudu visādām «neprioritārām lietām» – jo īpaši sevis un savas partijas atkalievēlēšanai. 

Komponista Mārtiņa Brauna nāve mums atgādina, ka viņš nebūt nav vienīgais, kurš ir miris no slimnīcā iegūta kovidvīrusa. Mans draugs, piemēram, inficējās, aprūpējot savu mammu, kura slavenā kaimiņvalsts klīnikā gaidīja uz sarežģītu operāciju. Mamma arī tur saslima, un viņas vairs nav. Paši mediķi uz darbu dodas, atvainojiet par zaimošanu, kā uz Černobiļu – riskējot saslimt gan kovidzonās, gan ārpus tām, kādam pacientam «tīrajās» nodaļās «piemirstot» savu patieso veselības stāvokli... 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru