Joprojām neizšķirts

- 10.Marts, 2020

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla trešajā spēlē, kas sestdienas vakarā notika Cēsīs, Kocēnu Rubene savu pretinieci Pārgauju sagrāva ar 13:3, sērijā līdz četrām uzvarām vēlreiz izvirzoties vadībā – 2:1. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (3+2) punktiem bija Ingars Matisons.

Toties svētdien pēc sagrāves atguvusies Stalbes Pārgauja ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē, kas arī notika Cēsīs, savu pāridarītāju Rubeni (Kocēni) pārspēja ar 10:7, sērijā atjaunojot neizšķirtu – 2:2. Ar hat-trick uzvarētāju rindās izcēlās Olafs Zvīnis. Savukārt Vidzemes Olimpiskajā centrā vietējā Valmiera piektdienas vakarā uzņēma regulārā turnīra uzvarētāju Lekringu (Cēsis).

PAR KĀRTĒJO VĀRTU GUVUMU līksmo FBK Valmiera uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks. Foto no floorball.lv