Jauniešu māja nav devusies ziemas miegā

- 20.Janvāris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras jaunieši turpina iesāktās aktivitātes Eiropas Solidaritātes korpusa projekta «Pieslēdzies» ietvaros, informē jaunatnes lietu speciāliste Simona Šmidte. Patlaban savstarpējā saziņa un pasākumi tiek īstenoti, izmantojot dažādas tiešsaistes opcijas: decembrī notika bezmaksas Verves nodarbības Zoom platformā, bet no pirmdienas sākusies akcija «Spēka vārdi».

«Projektā «Pieslēdzies» mēs aktualizējam mentālo veselību, labklājību un aicinām jauniešus vairāk aizdomāties par sevi, par savu iekšējo es,» skaidro Simona Šmidte. Projektu uzrakstīja un īsteno paši jaunieši, un tas norisinās no pagājušā gada rudens un turpināsies arī pavasarī, īstenojot aktivitātes klātienē un tiešsaistē. 

«Tie bija jaunieši, kas pamanīja, ka viņi ikdienā saskaras ar stresu gan skolā, gan darbā, gan vienkārši mājas apstākļos. Viņi saskaras ar izdegšanu, un par šo tēmu tiek maz runāts, tāpēc paši jaunieši izlēma šo tēmu aktualizēt. Viņi arī norādīja, ka viena no svarīgākajām lietām, ko viņi vēlētos iegūt, ir dalīšanās pieredzes stāstos, tāpēc tika izveidots interviju cikls, kas tiek publicēts projekta Facebook lapā. Viņi sazvanās vai sazinās e-pastos, veic attālinātā formātā šīs intervijas.

NEFORMĀLĀ GAISOTNĒ pie pašu gatavotas picas šķēles jaunieši pārrunāja sev aktuālo, kā rūpēties par savu mentālo veselību.  Foto no projekta «Pieslēdzies» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru