Jaunie vēži kuļķenē

- 13.Decembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Drīz pietrūks latviešu alfabēta burtu, lai pirms vairāk nekā diviem mēnešiem ievēlētā Saeima definētu kārtējo plānu, kādu kabinetos un aizkulisēs stutējuši, uzsverot, ka tik daudz bijis sarunu un pārdomu, lai Latvija tiktu pie sakarīga galvgaļa, bet atkal nekā. Līdz šim bijusi vismaz imitēta rosība kuluāros, bet tagad prezidents kā liels aktieris nolēmis izturēt pauzi... Aktieri nav slēpuši, ka bieži vien pauze nav nekāda māksla, tas ir tukšuma brīdis tevī. Esi apjucis, aizmirsis un ceri uz čukstu no sufliera būdas.

Tā tas īstajā teātrī, bet kā tad mūsu politiskajā arēnā?

Nepacietīgākajiem laikam ir skaidrs, ka viņi jau sen vairs negaida plānu A, B vai C, bet cilvēkus, kas vēlas strādāt. Tādus, kam ir goda prāts, bet Latvijas sabiedrībai visu laiku jārēķinās ar nesekmīgiem māksliniekiem, kas velk tad sarkanas, tad zaļas līnijas un muļļājas.

Neviens deputāts un ministra kandidāts pašlaik godīgi nenopelna savu algu. Nepelna, bet tik saņem un vēl spriež, cik nākamajā gadā vajadzētu skolotājiem, cik mediķiem, kas ir viņu slodze, kas virsstundas. Bet – ja pāris mēnešus bez būtiska iemesla kāda skolotāja nenostātos klases priekšā, kāds ārsts nebūtu pie operāciju galda?...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru