Jaunie Rubenes florbolisti uzspīd turnīrā Čehijā

- 16.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 10. līdz 13. jūlijam Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisinājās starptautiskais florbola turnīrs Prague Games, pulcējot 409 jauniešu komandas no 14 valstīm. Ar komandām U13, U14 un U17 vecuma grupās tajā piedalījās arī jaunie Kocēnu Rubenes florbolisti.

Vislabāk no trijām veicās četrpadsmitgadīgo zēnu komandai. Savā apakšgrupā viņi vispirms ar 8:0 sagrāva čehu vienaudžus no FBC Došwich Milevsko, tajā pašā dienā līdzīgā stilā ar 7:1 arī somu komandu SB Vaasa P05. Nākamajā dienā no rubeniešiem dabūja ciest (6:0) vēl viens čehu klubs FBS Olomouc. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā krita (6:0) jau trešie čehi – FBŠ SLAVIA Plzeň. Čehu līnija tika turpināta līdz pat finālam – nākamajā pārī ar 4:3 uzvarēti 1. SFK Havířov, tālāk ar 4:2 Bulldogs Brno un pusfinālā, Markusam Dumpim gūstot astoņus vārtus un palīdzot divreiz tos gūt saviem partneriem, ar 11:7 Tatran Střešovice. Finālā mūsējiem pretī stājās vienaudži no Šveices komandas Bern selection, spēles rezultāts – 1:8, sāpīgs zaudējums, bet rezultātā tik un tā spīdums kaklā sudraba medaļu izskatā.

U14 komandas treneris Juris Zilberts pēc otrās vietas izcīnīšanas: «Esmu ļoti lepns par puišu parādīto sniegumu. Veiksmīgi atrādījām Kocēnu novada florbola tradīcijas šajā augsta līmeņa starptautiskajā forumā un likām čehiem runāt par Rubeni. Guvām neatsveramu pieredzi, kas noteikti dos papildu grūdienu kluba jauno spēlētāju attīstībai nākotnē. Finālā mums mazliet jau bija nosēdušās baterijas, jo daudz spēka paņēma iepriekšējās septiņas spēles trīs dienās. Paldies Florbola kluba Ogres Vilki vīriem – Normundam, Kārlim un Edgaram, kuri pastiprināja komandu šajā turnīrā.»

Gadu jaunākajiem rubeniešiem savā apakšgrupā izdevās gūt vienu uzvaru – pār SK Meťák České Budějovice (7:4), neizšķirtu – pret Zurich United UVSGA B13 (5:5) un ciest zaudējumu – pret Panthers Praha (1:7). Turnīrs viņiem aprāvās izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kur zaudējums (0:1) pret citu latviešu komandu – FBK Sāc. Šajā vecumā piedalījās 40 komandas.

Identiskas sekmes arī vecākajiem – 17 gadus jaunajiem florbolistiem. Savā apakšgrupā uzvarēti PSKC Okříšky (3:2), spēlēts neizšķirti (2:2) ar vēlākajiem finālistiem zviedriem – Bears Floorball un zaudēts (1:4) mājiniekiem FBC Liberec. Pleiofā kāju priekšā mūsējiem pielika čehu klubs ar nosaukumu Florbal Klatovy, svinot uzvaru ar 6:2. Šajā vecuma grupā piedalījās 44 komandas.

Par turnīra lielumu liecina arī fakts, ka spēlēts tika kopumā 24 sporta zālēs visā pilsētā. Rubenieši svētdien Kocēnos, no turnīra mājās pārbraukuši, tika sagaidīti svinīgi – ar pūšamo instrumentu ansambli un zupas mielastu.

U14 RUBENES komanda, attēlā kopā ar treneri Juri Zilbertu un Prague Games izcīnītām sudraba medaļām.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru