Jaunais gads uzvaras vēl nenes

- 29.Janvāris, 2016

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā «Valmiera Glass FK/SKS» aizvadījusi vēl divas spēles. Pirmajā no tām izcīnīts neizšķirts pašu mājās pret «TFK Rēzekne/Trans Speed» — 4:4, bet otrajā svētdien Rīgā ciests zaudējums pret turnīra līderi — «Tente» (1:3).

Tā kā Vidzemes Olimpiskajā centrā saimniekoja Latvijas handbola izlase, spēle pret rēzekniešiem norisinājās Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta hallē. Jau spēles 1. minūtē rezultātu atklāja viesi, precīzi sita Vitālijs Aguls. Laukuma saimnieki pēc ātrā nokdauna atguvās un 11. minūtē spēja atbildēt ar Alvja Dubova vārtu guvumu, bet 17. minūtē jau izvirzīties vadībā — neatvairāms sitiens padevās Mārcim Ērglim. Četras minūtes vēlāk uz «skatuves» kāpa viesu 9. numurs Dmitrijs Borisovs, gūstot divus bezatbildes vārtus (21’ un 23’). Valmieriešus cīņā par uzvaru spēles 29. minūtē atgrieza Maksims Koļesņikovs, gūdams vārtus pēc acīgas Valda Veinberga piespēles. Četras minūtes pirms spēles beigām laukuma saimnieki atkal nonāca iedzinējos — vārtus no tuvas distances guva pieredzējušais Guntars Silagailis, starp citu, turnīra rezultatīvākais spēlētājs ar 16 vārtiem.