Jauna seja pazīstamai lietai

- 27.Marts, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Seriāls «Donna Beiža» ar pievilcīgo Maiti Proensu galvenajā lomā līdz Latvijas teleekrāniem nonāca deviņdesmito gadu sākumā, kļūstot par vienu no pirmajām ziepju operām, ko demonstrēja Latvijas Televīzija. Stāsts bija par kādu lauku meiteni, kuru kāzu priekšvakarā nolaupa bagātnieks — meitene kļūst par viņa mīļāko, apmaiņā pret katru mīlas prieku reizi saņemot no viņa kādu dārglietu. Kad vīrietis nomirst, bet bijušais līgavainis meiteni vairs pie sevis ņemt nevēlas, viņa atver prieka namu.

Šis Brazīlijā tapušais seriāls daudziem atmiņā palicis kādas spilgtas ainas dēļ — seriāla galvenā varone kaila jāj uz zirga. Tieši šī un citu pikantu ainiņu dēļ bija vecāki, kuri savām atvasēm šo ziepju operu neļāva skatīties. Bet bija arī cita Donna Beiža, kuru vecāki paši labprāt pirka saviem bērniem. Tā bija Naukšēnos ražotā «Valmieras dzēriena Nr.2» pudele ar ūdenskritumā peldošu meiteni — nez kā arī šī etiķetes skaistule bija ieguvusi Beižas vārdu un bija vizuāli atpazīstamākais SIA «Naukšēni» ražojums.

DĀVANA. SIA «Naukšēni» valdes priekšsēdētājs Imants Kamzols pateicas Ievai par sadarbību un dāvina «Valmieras dzēriena Nr.2» astoņpaku.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru