Jauki pavada brīvās dienas

- 25.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Skolēnu brīvlaiku daudzi sākumskolas vecuma bērni pavada, piedaloties nodarbībās, kuras sarūpētas Valmieras Jaunatnes centrā  «Vinda».

Skolēni ik dienu četru stundu laikā apgūst daudz jauna. Viņi zīmē, līmē, šuj, krāso, dejo breiku, spēlē galda hokeju.

«Atsaucība ir pietiekami liela,» vērtē «Vindas» direktores vietniece izglītības jautājumos Agija Veinberga, stāstot, ka pirmoreiz skolēnu rudens brīvlaikā nav pauzes pulciņu nodarbību grafikā. Tas nozīmē, ka «Vinda» šonedēļ bija atvērta no rīta līdz vakaram. Bērni, pusaudži un jaunieši, kas jau apmeklēja dažādas nodarbības, to turpināja darīt pēcpusdienās, bet tie, kas iepriekš nebija cieši sadraudzējušies ar «Vindu», nāca uz nodarbībām rīta pusē, lai, iespējams jau pēc brīža vecākiem lūgtu, ka viņi arī vēlas pēc skolas vēl atnākt un pamācīties zīmēt, dejot, dziedāt, būt ar aktīvu dzīvesveidu uz tu vai piedalīties tehniskajā jaunradē. Galu galā 3D modelēšana, automodelisms, arī lego robotika un vēl virkne iespēju ir tādas, kas nevar atstāt vienaldzīgus.

KATRU PĒCPUSDIENU bērni pie vecākiem atgriezās ar vairākiem pašu radītiem darbiņiem rokās. Bija uzšūtas cepures, uzzīmētas glezniņas, izgatavoti atslēgu piekariņi. Ceturtdienas rītā, Dzirkstītes Stūraines mudināti, arī Marks un Zintis (priekšplānā) un citi puikas grieza, krāsoja un līmēja.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru