Jāņu ielīgošana ar "Jauno Jāņu orķestri"

- 30.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien, 22. jūnijā, Valmieras teātra aktieru pāris Elīna Vāne un Imants Strads sirsnīgi uzņēma vairāk nekā 100 ielīgotājus Valmierā, Gredzena ielas dārzā. Folkgrupa Jauno Jāņu orķestris šoreiz uzstājās triju mūziķu sastāvā – Juris Kaukulis, Kaspars Tobis un Ieva Strode.

Imants Strads stāsta, kā radusies šāda pasākuma ideja: «Doma radās no tā, ka mums ir liels dārzs, šķita, ka tajā kaut kas jādara. Kā jau daudzi teikuši, pandēmija liek domāt citādāk. Vēlējos uztaisīt foršu pasākumu, un tas arī izdevās. Tādā ziņā, ka palielo terasi pie mājas varēja izmantot par skatuvi, jo daudzi teica, ka tā izskatās kā skatuve – uz dārza pusi.» Jauno Jāņu orķestris licies diezgan aktuāls ielīgošanas pasākumam. Tikai Imants nezināja, vai Juris Kaukulis un orķestris tad būs brīvi. «Piezvanīju Kaukulim un uzzināju, ka viņiem atcēlusies vesela kaudze koncertu, un tajā 22. jūnija pirmdienā viņi ar lielāko prieku atbrauca pie mums un forši uzspēlēja.» 

Šo pasākumu Imantam un Elīnai palīdzējuši rīkot draugi. Imants stāsta: «Neviens jau nenoticēja, bet es teicu, ka šis pasākums būs un ka viss būs kārtībā. Elīna noticēja tikai tad, kad pārdošanā tika palaistas pasākuma biļetes, pirms tam viņa domāja, ka es jokoju.

GREDZENA DĀRZĀ. No kreisās: Kaspars Tobis, Juris Kaukulis, Ieva Strode, Imants Strads, Elīna Vāne. Foto no Aijas  Kaukules personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru