Jānis Grasbergs noliek Kocēnu novada domes deputāta mandātu

30.Janvāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar, 29. janvārī, Kocēnu novada domes ārkārtas sēdē tika izskatīts Kocēnu novada domes deputāta Jāņa Grasberga (Nacionālā apvienība «Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK») iesniegums par deputāta mandāta nolikšanu pirms termiņa, informē pašvaldības speciāliste Elīna Upīte.

Iesniegums par deputāta mandāta nolikšanu saistīts ar Jāņa Grasberga jaunajiem darba pienākumiem — J. Grasbergs stājies Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra amatā. Jāatzīmē, ka ārkārtas domes sēdē J. Grasbergs nepiedalījās, jo pašlaik atrodas darba vizītē Briselē, kur norisinājās Eiropas Savienības Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēde.

J. Grasberga vietā Kocēnu novada domes deputāta pienākumus pildīs Modris Kokins, kurš 2017. gada pašvaldību vēlēšanās startēja no Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» saraksta. M. Kokins bijis Kocēnu novada domes deputāts divus sasaukumus – no 2009. gada līdz 2017. gadam. M. Kokina pamatdarba vieta ir pansionāts «Valmiera», kur viņš veic saimniecības daļas vadītāja pienākumus, kā arī ir biedrības «Gaujas līči» biedrs.

Kocēnu novada domē darbojas 15 deputāti, no kuriem 11 deputāti pārstāv Nacionālo apvienību «Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» un 4 deputāti – «Zaļo un Zemnieku savienību».

JAUNO DOMES DEPUTĀTU Modri Kokinu sveic Kocēnu domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis. Publicitātes foto

Komentāri
Pievienot komentāru