Jāņa Daliņa stadions: beigu termiņos būs korekcijas

10.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakardien Liesma pabija Valmieras patlaban lielākajā būvobjektā – Jāņa Daliņa stadiona kompleksā. Darbi šeit joprojām turpinās, arī paveikts daudz, taču dažādu objektīvu apstākļu pēc jau šobrīd ir skaidrs, ka sākotnēji plānotajos objekta nodošanas termiņos celtnieki neiekļausies, nobīde varētu būt vairāku mēnešu garumā. Par to vēl jālemj pasūtītājam kopā ar ģenerāluzņēmēju.

Kā jau topošā sporta kompleksa pārlūkošanas reizēs ierasts, arī šoreiz gida lomā objektā bija galvenais ikdienā atbildīgais par visu būvlaukumā notiekošo – SIA YIT INFRA Latvija būvdarbu vadītājs Aivars Lipskis:

«Var teikt, ka pašlaik galā ir gandrīz visi betonēšanas darbi, faktiski atlicis vēl abas virāžas iebetonēt vieglatlētikas manēžā. Tad tur vairs atliks tikai segumu ieklāt, un tas varētu būt viens no pašiem beidzamajiem darbiem šajā kompleksā, to darīsim nākamajā pavasarī, kad visa manēža jau būs gatava. No metāla konstrukciju uzstādīšanas paveikta apmēram puse plānotā. Tur bija aizķeršanās ar projektēšanu, kamēr visu pārskaņoja, kamēr ekspertīze notika... Mums likumdošana paredz, ka pie kādām projekta pārmaiņām jāveic ekspertīze, līdz ar to daļa darbu pa to laiku stāv. No ārpuses praktiski pabeigta viesnīcas ēkas fasāde, tajā arī logu bloki jau salikti. Viesnīcas iekštelpās gatava melnā grīda, sienas jau ir, tiek ierīkoti iekšējie santehnikas tīkli. Ja laika apstākļi atļaus, arī daļu sienu apdares darbu paveiksim. Esam apkures katlus jau pasūtījuši, drīzumā ceram saņemt.

GAIDA BETONU. No visiem paredzētajiem betonēšanas darbiem topošajā Jāņa Daliņa stadiona kompleksā vēl atlicis tikai viens – virāža vieglatlētikas manēžas tribīņu galā.

Komentāri
Pievienot komentāru