Izvēli izdarīja skolas gados

- 14.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmieriete Megija Livke mācījusies Valmieras Viestura vidusskolā un Valmieras tehnikumā, bet tagad, kad viņa pa pilsētu dodas pastaigā kopā ar trim vai četriem bērniem, viņa zina, ka ir pusceļā uz augstāko izglītību, kas būs pirmsskolas skolotāja profesijā. 

«18 gados izveidoju savu uzņēmumu un sniedzu bērnu uzraudzības pakalpojumus,» saka apņēmīgā jauniete, atzīstot, ka paziņu un radu bērnus pieskatījusi kopš 16 gadu vecuma, bet tagad viņa ir tālāk mācījusies, apguvusi programmu mācību centrā «Buts», lai varētu būt nevis auklīte, kas rūpējas par mazajiem valmieriešiem, saņemot attiecīgu atlīdzību, bet Megija lepni saka, ka spēj būt atbalsts vecākiem, kas aizņemti darbā, kam pašiem vēl jāmācās un kam nemaz nebūtu naudas makā tik prāvas summas, lai ik mēnesi maksātu auklei, tāpēc Megija ieguldījusies sevis izglītošanā, ieguvusi vajadzīgos izglītības apliecinājumus, lai varētu sadarboties ar Valmieras novada pašvaldību.

MĀCOS, lai vēl labāk varētu darīt savu sirdsdarbu, saka valmieriete Megija Livke. Jauniete mācījusies un tagad ir bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēja. Megija katru dienu vai dažas stundas dienā ir kopā ar bērniem, kuru vecāki paši mācās vai aizņemti darbā. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru