Izveidota Jaunās Būvniecības skola

- 2.Augusts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolā šogad darbu sākusi Jaunās Būvniecības skola (JBS), kuras fokusā ir apritīga būvniecība, koka būvniecība un digitāla būvniecība. 

Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā «Ilgtspējīgu ēku būvniecība» trīs gadu laikā var iegūt ēku būvdarbu vadītāja kvalifikāciju. Mācību saturs pievēršas pašlaik pasaulē aktuālajiem ilgtspējīgas būvniecības un būvmateriālu, aprites ekonomikas un energoefektivitātes aspektiem, aptverot arī tādus būvdarbu vadīšanas tematus kā «Eiropas zaļais iepirkums», daudzstāvu koka ēku būvniecība un gandrīz nulles patēriņa ēkas.

Programmas mērķis ir izglītot topošos ilgt­spējīgas būvniecības ekspertus, kas spēs sniegt pievienoto vērtību Latvijas būvniecības industrijas uzņēmumiem, kā arī būs pieprasīti speciālisti starptautiskā mērogā.

IZVĒLE IZDARĪTA par labu mācību programmai ««Ilgtspējīgu ēku būvniecība». Vakar students, valmierietis Rainers (no kreisās) parakstīja studiju līgumu. ViA akadēmiskais un zinātņu prorektors Māris Andžāns novēl veiksmīgas studijas visiem! Šonedēļ turpinās studiju līgumu parakstīšana. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru