Izremontēta vēl viena stacionāra nodaļa

- 27.Februāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Slimniekiem būs daudz ērtāki ārstēšanās apstākļi Vidzemes slimnīcas Terapijas 2 nodaļā.

Terapijas 2 nodaļu tautā pazīst kā to vietu, kur pacienti atgūst veselību pēc infekciju izraisītām saslimšanām. Jaunās telpas ir slimnīcas 5. stāvā. Aprīlī nodaļas kolektīvs piedzīvos jurģus, un pacientu atlabšana notiks gaišās un daudz plašākās telpās. Ērtāk būs strādāt arī mediķiem.

«Pats svarīgākais ir tas, ka nodaļa atradīsies tur, kur tai jābūt, un tā būs tāda, kādai slimnīcas nodaļai jābūt. 25 gadus mēs strādājām pielāgotās telpās. Esam laimīgi, ka tas laiks pagājis,» tā Terapijas 2 nodaļas virsārste Anna Mironovska, sakot, ka nodaļā ik dienu nākas ārstēt 20 līdz 30 pacientus no visas Vidzemes.

«Pašlaik pie mums visvairāk ir pacientu, kas atlabst pēc gripas izraisītajām komplikācijām. Šogad gripa tiešām ir smaga. Ja nenākas ārstēties intensīvajā terapijā, tad noteikti pie mums. Vasaras sezonā specifika atkal ir cita – vēdervīrusi, tāpat, ja nav akūtas kardioloģiskas saslimšanas, tad pacienti atlabst Terapijā 2,» sacīja Anna Mironovska, kura kopā ar slimnīcas administrācijas pārstāvjiem, kolēģiem un nodaļas mediķiem iepazina renovētās telpas.

PRIEKS par sakārtotu darba vidi nodaļas virsārstei Annai Mironovskai (otrā no labās), Uģim Muskovam, Agnesei Tomsonei un Valmieras pašvaldības vadītājam Jānim Baikam. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru