Izmocīta uzvara pret pastarīšiem

- 26.Janvāris, 2016

Svētdien Valmieras hokejisti aizvadīja savu pirmo mājas spēli jaunajā gadā — pret Ogri. Nepārliecinošs trešais periods ļāva izcīnīt tikai divus punktus. Mača laikā pirmatskaņojumu piedzīvoja Andra Kiviča sacerētā un izpildītā Valmieras hokeja himna Uzvarētāju sirds. Sirdī valmierieši bija uzvarētāji, bet laukumā to nepierādīja. Vārtus komandas labā guva Aleksejs Jakovļevs, Mikus Ozols (2), Lauris Žagariņš, Reinis Cimdiņš (2) un Pauls Krūmiņš.

Spēles rezultātu atklāja viesu hokejisti, pieredzējušais uzbrucējs Pēteris Ostošovs pārsteidza Valmieras hokejistus mača 7. minūtē. Perioda 10. minūtē ar šķēlienu no zilās līnijas savus pirmos vārtus Latvijas 1. līgā guva mājinieku 17 gadus vecais aizsargs Aleksejs Jakovļevs. Pēc divām minūtēm rezultātu palielināja Mikus Ozols. Līdz perioda beigām ogrēnieši tomēr izlīdzināja rezultātu. Precīzs atkal bija Pēteris Ostošovs. Trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu — 2:2. Otrā perioda 5. minūtē valmierieši atkal izvirzījās vadībā pēc Laura Žagariņa precīza metiena. Trīs minūtes vēlāk viesu hokejists ar sitienu celī traumēja mājinieku komandas aizsargu Silvestru Kūliņu. Pretiniekam pelnīts noraidījums līdz spēles beigām. Perioda vidū Valmieras hokejisti guva divus vārtus.