Izmēģinājumu trusīši, žurciņas, pelītes...

- 19.Februāris, 2014
Viedokļi
Portālā

Atvainojos par salīdzinājumu, bet nevaru atrast trāpīgāku apzīmējumu tiem, kas iesaistījušies neprātīgajā spēlē uz dzīvību un nāvi — iegādājas un smēķē maisījumus, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu SpYce, Kaljana tīrīšanas līdzeklis, legālās narkotikas (šis apzīmējums manai apziņai nav ne saprotams, ne pieņemams) un sazina kā tik vēl ne.

Vai notiekošo nevar salīdzināt ar ārprātīgu eksperimentu koncentrācijas nometnēs, kurā mūsu acu priekšā uz Latvijas iedzīvotājiem tiek izmēģināts «kaut kas»?! Uz katras medikamentu paciņas lasāma norāde — pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju! Nelietot bez ārsta norādījuma! Zāļu instrukcijas nereti izritinās vai 10- 20 centimetru garumā, un aptiekārs rūpīgi uz paciņas uzraksta — 1/2 tablete no rīta un vakarā, devas nedrīkst pārsniegt! Atvainojiet, bet man nav skaidrs, kāpēc likums paģērē, ka rūpniecības preču veikalā vai katrai mušu pletnei jāpievieno lietošanas instrukcija, ražotājs un materiāls, no kā izstrādājums veidots, kāpēc katram tējas iepakojumam tiek stingri noteikts uzskaitīt katru kliņģerītes/kumelītes/piparmētras lapiņu, bet šai drazai laipni tiek atvēlēts tas gods tikt tirgotai tikai un vienīgi ar mistisku nosaukumu?!Piedāvāju dažus variantus:Variants Nr.1.Aura mystic Bulk 0,25gSastāvs: marhmallow leafUnikālo labdabīgo smaržvielu maisījums aktīvi papildina telpu ar skābekli, harmonizē dvēseli, prātu un ķermeni, atspoguļo augstāko rituālu un meditēšanas nozīmi.Variants Nr.2.Kaljana tīrīšanas līdzeklis.Sastāvs: vaniļa, citrusu, greipfrūtu, mandarīnu, citronu ekstrakts.

Neviens šai drazai nav veicis kvalitātes kontroli un trakākais, ka ekspertīzes vai katram iepakojumam uzrāda citu sastāvu, bet vielas koncentrācija vispār netiek noteikta. Viss atkarīgs no tā, vai augu masas apstrādātājam, kas apsmidzina kaltētās zālītes (ķērpjus, lapas un ko tik vēl visu nē), roka nav notrīsējusi un nav tā vairāk uzpūtusies ķīmiskā deva, kas kādam var izrādīties nāvējoša!Par notiekošo maksājam mēs visi, jo ir taču tikai cilvēcīgi mirstošajiem, kas labprātīgi sapīpējušies šo mēslu, sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību, vai ne?Zinātāji stāsta, ka atkarība iestājas apbrīnojami ātri un rituāls nereti beidzas, kad pīpētājs «parunājies ar Dieviņu» (lai cik sarkastiski tas neskanētu, bet to paskaidrojumos raksta bērni un jaunieši). Tie, kam paveicas, sarunas ar Dieviņu risina neklātienē un vēl šai saulē. Tie, kam patrāpījies «dvēseli harmonizēt» ar augstākas koncentrācijas mēsliem, sarunu ar Dieviņu turpina klātienē.Un tas ik dienu (ar trusīšiem, žurciņām, pelītēm) notiek Latvijā, visas sabiedrības acu priekšā.

Komentāri
Pievienot komentāru