Izlaušanās spēle

- 9.Oktobris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

MĀRCIS BOGDANOVS ir jaunietis ar lielu izdomu, un tā arī tapušas izlaušanās spēles, šo­brīd aktuāls ir «Spēļu muzejs», kurā var izaicināt sevi, draugus, ģimeni vai darba biedrus un dalīties piedzīvojumos. 

Mārcis par izlaušanās spēlēm stāsta: «Forši, kad atbrauc lielās grupas izlauzties, un, kamēr pieci seši cilvēki izlaužas, pārējiem ir iespējams darboties atlikušajās telpās. Ir spēļu istaba mazākiem bērniem ar Lego un sienu zīmēšanai, galda futbols, XBOX spēļu konsole ar Kinect sensoru, retro spēļu  konsoles – «žilitons», «SEGA» un «Playstation 1». Nav nekas plašs, bet līdz 15 cilvēkiem pilnībā pietiek. 

Cilvēki lielākoties nāk piektdienās, sestdienās, jo ir nepieciešama komanda. Ģimenei ir vieglāk iekāpt mašīnā un atbraukt. Draugu kompānijai tomēr ir jāsaskaņo brīvie laiki. Cilvēki izlaužas gan te, «Spēļu muzejā» Stacijas ielā 30, gan «Baiļu mājā», kas atrodas Cēsu ielā. Šobrīd 2 – 3 nedēļas Baiļu māja vēl ir aktuāla, pēc tam vairs nebūs. Kad ārā ir auksts, tad arī iekštelpās negribas mocīt cilvēkus.

MĀRCIS BOGDANOVS. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru