Izglītībai un brīvajam laikam

- 4.Decembris, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad februārī renovētajās telpās Skolas ielā 8a darbību atsāka Rūjienas novada tautskola. Tās vadītāja GITA ZARIŅA stāsta, ka iestādes darbība šajā laikā gājusi arvien plašumā, tomēr esot vēl daudz jaunu neīstenotu ideju un to klāsts arvien papildinoties:

Attēlā:

TIKKO NO KRĀSNS. Gita Zariņa atzīst, ka pati ir aktīva nodarbību apmeklētāja. Maizi cept viņa iemācījusies Gunas Ķiberes vadītajās nodarbībās. Tagad tautskolas viesus vadītāja var cienāt ar siltiem un smaržīgiem kukulīšiem.

Jāņa Līgata foto

«Atklāšanā visiem bija iespēja uzrakstīt savas vēlmes, ko viņi vēlas apgūt tautskolā. Pašlaik pie dažām idejām varam pielikt atzīmi, ka tās ir īstenojušās, bet saraksts šī gada laikā ir kļuvis garāks, tādēļ var droši teikt, ka ieceru mums pietiek ilgam laikam. Mums ir jāmainās un jāiet līdzi laikam, jo Rūjienā ir tik plašas iespējas pavadīt brīvo laiku, tādēļ ir diezgan liela konkurence. Lai piesaistītu interesi, allaž ir jāpiedāvā kas jauns un interesants,» atzīst Gita Zariņa. Viņa uzteic pašvaldību, kas nolēmusi atjaunot tautskolu, lai dotu cilvēkiem iespēju sevi izglītot dažādās jomās. Pirmā gada pieredze apliecinot, ka to ļaudis ir novērtējuši, jo nodarbības ir kupli apmeklētas.

Tautskolā mājvietu radusi amatnieku biedrība «Rūzele» un biedrība «Rūjienas Ievas», kas iesaistās nodarbību rīkošanā. Gita Zariņa stāsta, ka visas nodarbības var iedalīt vairākos tematiskajos blokos.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru