Izdevīgākais risinājums: steki un asaru gāze

- 10.Marts, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Politika vienmēr ir nežēlīga, bet brīžiem tā kļūst klaji sadistiska. It kā Mārim Kučinskim un zaļzemniekiem netrūktu pašradītu problēmu — nē, viņiem tagad nāksies atbildēt arī par iepriekšējās premjerpartijas gadiem ilgi piekopto cūcību, ļaujot sabrukt Latvijas ceļiem.

Bauskas novada Brunavas pagastā cilvēki draud: ja tur netiks saremontēti valsts grantētie autoceļi, tad viņi protesta akcijā bloķēs starptautisko šoseju A7 (jeb E67), kas ved no Rīgas uz Grenctāli un Lietuvu. Protams, prātā uzreiz ataust atmiņas par to, kā beidzās šāda sabiedrības dusmu «ieroča» lietojums 2009. gada 31. augustā, kad vairāki simti baušķenieku centās nosargāt pilsētas (vienīgo) slimnīcu.

Toreiz cilvēkus, kuri stihiski bloķēja tiltu pār Mēmeli, izdzenāja Valsts policijas speciālo uzdevumu vienība Alfa. Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (Jaunais laiks, patlaban viņas uzvārds ir Abu Meri) solīja sodīt protesta organizētājus un draudēja, ka šādus nemierus likumsargi apspiedīs atkārtoti.

Taču Alfas kaujinieku iekaustītie panāca to, ko pirms tam nespēja baušķenieku tūkstošu parakstītās petīcijas Saeimai un valsts galvam — slimnīca tika nosargāta. Kareivīgā ministre 10. Saeimas vēlēšanās Vienotības Rīgas sarakstā no 2. vietas tika nostumta uz 11. pozīciju, bet pēc dažiem mēnešiem pilnībā pameta Latvijas publisko politiku.

Komentāri
Pievienot komentāru