Izcili mūziķi koncertā „Mīlestības Šūpuļdziesmas”– jau 26.februārī

13.Februāris, 2014
Kultūra un izklaide
Portālā

Izpildot Latvijā un pasaulē iemīļotākās mīlestības dziesmas, kas ar savu stāstu un melodiju aizķērušas miljoniem dvēseles stīgu visā pasaulē, 26.februārī uz Valmieras kultūras centra skatuves uzstāsies izcili Latvijas mākslinieki - Ieva Kerēvica, Liene Šomase, Andris Ērglis, Marta Ritova, Ivo Grisniņš Grīslis un Marts Kristians Kalniņš.

Stāsta Marts Kristians Kalniņš: „Patiesa mīlestība ir kaut kur dziļi sirdī - tā ir netverama, nesataustāma un nereāla. Un mīlestības dziesmās ir ielikts ļoti daudz. Šajās dziesmās katrs komponists un dzejnieks ir ielicis savu tā brīža sajūtu. Izcila mīlestības dziesma ir tā, kur vārdi ar mūziku atrodas uz vienas stīgas. Tā ir dziesma, kura man rada mīlestības pārdzīvojumu.”

Mīlestības dienas priekšvakarā mūziķi sola, ka koncerta repertuārs būs tikpat dažāds kā viņi paši, sākot no skaistākajiem latviešu mīlas duetiem, leģendārām džeza kompozīcijām, līdz pat lielākajiem pasaules mīlas hitiem. Stāsta Ieva Kerēvica: „Tas, ka koncerts ir veltīts mīlestības tēmai, nebūt nenozīmē, ka dziesmām ir jābūt lēnām un liriskām, bet kopumā koncerta sajūta un enerģētika būs liriska. No visa bezgalīgā pasaules un Latvijas dziesmu klāsta bija grūti izvēlēties pašas īpašākās dziesmas, jo skaistas mūzikas ir tik daudz! Tāpēc, veidojot repertuāru, mēs vadījāmies katrs pēc savām mīlas jūtām un domāju, ka būsim trāpījuši tuvu desmitniekam.”

Liene Šomase: „Man šķiet, brīnišķīgi, ka ir radīta šāda koncertprogramma, jo tajā caur mīlestības dziesmām tiek atspoguļota katra mākslinieka individuālā personība. Februāris ir mīlestības mēnesis un skatītāji koncerta laikā noteikti sajutīs to mijiedarbību un mīlestību, kas nāk no skatuves! Jo vairāk mīlestības, jo vairāk smaidu, jo vairāk smaidu, jo vairāk prieka. Jo vairāk būs prieka – vairāk būs pozitīvisma, kas šajā laikā ir ļoti nepieciešams, it īpaši – mums Latvijā.”

Lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu iespēja apmeklēt un klātienē baudīt šo profesionālo un neaizmirstamo mūzikas piedzīvojumu, "Mīlestības šūpuļdziesmas" atskanēs koncertvietās dažādos Latvijas reģionos, tai skaitā, Rīgā, Dailes teātrī. Valmierā koncerts notiks Valmieras kultūras centrā 26.februārī plkst. 19:00, bet Limbažos – 2.martā 18:00. Lielisku un atmiņā paliekošu vakaru ikvienam klātesošajam garantē izcilie pašmāju mākslinieki un Latvijā populārais pianists un aranžētājs Kristaps Krievkalns ar pavadošo grupu, kuri parūpēsies, lai koncerta pēcnots paliktu sirdī vēl ilgu laiku!

Biļetes uz koncertiem jau tagad iespējams iegādāties Biļešu serviss kasēs un Valmieras Kultūras centra kasē. Uz koncertiem aicināts ikviens, kam dvēsele ir izslāpusi pēc kvalitatīva un profesionāla muzikālā baudījuma.

Komentāri
Pievienot komentāru