Izbauda devēja prieku

- 21.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sirds siltums, dziesmas un bērnu smiekli piepildīja ikgadējo apdāvināšanās mirkli, kad pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas pirmsskolas bērniem viesojās Lauvu kluba «Valmiera» atsaucīgie cilvēki.

Ziemassvētku stāstu ciemiņiem stāstīja mazāki un lielāki bērnudārza audzēkņi, kuri dziedāja dziesmiņas, skaitīja dzejolīšus. Bērni kopā ar skolotājām izstāstīja stāstu par rūķīšiem, kas savā Pintiķu ciemā, gluži tāpat kā pašlaik katrs no mums, gaida īpašo Ziemassvētku vakaru.

«Mums ir patiess prieks šeit būt un piedzīvot atkalsatikšanos,» sacīja Lauvu kluba «Valmiera» prezidente Anita Rozentāle un turpināja: «Ikviens šo dienu gaidām, jo šāda atvērtība, mīļums, kas nāk no bērniem, citādi ir grūti uzmeklējams. Ziemassvētkos mēs gaidām brīnumu, bet labi jau saprotam, ka brīnums dzimst katrā no mums, mūsu sirdī. Lauvu kluba misija ir būt blakus, palīdzēt, klubs savulaik tika veidots, lai varam paveikt labus darbus. Mazie iepriecina mūs, mēs vienmēr vēlamies palīdzēt arī viņiem un atbalstīt tās ģimenes, kurām ikdiena mēdz būt grūtāka.»

Vakar Lauvu kluba «Valmiera» pārstāvji ar bērniem kopā gāja rotaļās, aprunājās, cienāja viņus ar veselīgiem našķiem, bet kā paliekošākā un ļoti nepieciešamā dāvana bija oftalmoskops – medicīnas ierīce, kas acu ārstam palīdz daudz precīzāk izmeklēt to bērnu acis, kam ir konstatētas redzes problēmas.

APDĀVINĀŠANĀS ir tradīcija. Bērni Lauvu kluba «Valmiera» pārstāvjiem dāvināja veselīgus našķus, bet paši saņēma mazputniņus. Attēlā jauku eglītes rotājumu mazajiem dāvina Liāna Dance. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru