IT speciālisti tīklojas konferencē ShareIT

- 10.Oktobris, 2018
Izglītība
Laikrakstā

Valmierā norisinājās pirmā starptautiskā informācijas tehnoloģiju konference ShareIT, kas pulcēja IT profesionāļus un ekspertus. Tās mērķis bija vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu speciālistu starpā, kā arī veicināt diskusijas par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām IT nozarē. Dalībnieki pavadīja intensīvu dienu Vidzemes Augstskolas telpās.

ĀRZEMJU PIEREDZE. Stefans Leuders ar IT speciālistiem dalījās par detaļām eksperimenta norises gaitā, ko uzrauga speciālisti no visas pasaules, kā rezultātā izveidots Lielais hadronu paātrinātājs. E. Kristiņas foto

ShareIT laikā ikviens IT speciālists varēja ne tikai uzzināt aktuālās tendences nozarē, bet arī tīkloties un dibināt jaunus kontaktus, lai veidotu jaunus sadarbības projektus un radītu kopīgus produktus.

Valmieras Attīstības aģentūras valdes locekle Sanda Serafinoviča, atklājot konferenci, izteica prieku par speciālistu lielo interesi  – tas pierāda, ka IT kopiena labprāt tiekas un tīklojas par nozarē aktuāliem jautājumiem.

Viens no pasākuma iniciatoriem ir SIA Wunder Latvia vadītājs Ernests Gabrāns. Viņš skaidroja, ka šī ideja radusies iepriekšējā gada rudenī kādā no tīklošanās pasākumiem reģionā. Tomēr tā rīkotāji sapratuši, ka aptvertie temati ir pārāk specifiski, virspusēji vai neinteresē IT speciālistus, tāpēc radusies doma par lielāku pasākumu – konferenci ShareIT. Ernests Gabrāns atzina, ka Rīgā IT kopienas cilvēkiem ir daudz vieglāk tīkloties ar citiem, dalīties pieredzē, jo dažādi pasākumi norisinās ik nedēļu.

Komentāri
Pievienot komentāru