Īsākais ceļš vienam pie otra – REKO

- 16.Novembris, 2022
Laikrakstā

Gana esam izbaudījuši košā iepakojumā neveselīgu pārtiku, nogaršojuši svešu zemju labumus un sen atgriezušies pie atziņas, ka nekas nav garšīgāks un veselīgāks par mūsu pašu zemē audzētu pārtiku.

Mēs novērtējam mūsu zemnieku un mājražotāju sarūpēto produkciju, kas turklāt jo gadus, jo skaistāk un gaumīgāk noformēta. Varam būt pārliecināti par iegādāto labumu izcelsmi, jo pārdevēju iespējams pazīt vaigā un gandrīz vai personīgi. Vienīgais, kas atliek, jāatrod īsākais un vieglākais ceļš vienam pie otra. Te mums palīdz šogad pavasarī izveidotais tiešsaistes tirdziņš REKO. Pirmais, kas nāk prātā, izdzirdot šo burtu salikumu, ir izbrīns «tu re, ko!», kas arī nav nepareizi, tomēr nosaukums, kas cēlies no zviedru valodas, nozīmē – godīga tirdzniecība. Gan pret zemnieku, gan pircēju.

Zemnieku tiešsaistes tirdziņa REKO vēstnese Latvijā LIENE TURLAJA darbojas finanšu jomā, un pēdējos gados drosme izzināt visu jauno ievedusi līdz tam maz zināmajā informācijas tehnoloģiju jeb IT pasaulē. Pati dzīve lika uzdot jautājumus, kā ar jauno tehnoloģiju palīdzību var risināt cilvēku ikdienas problēmas. Kā, pateicoties Lienes zinātkārei un uzņēmībai, tapa Valmieras REKO, Liene dalījās savā pieredzē šī gada biznesa forumā «Māksla būt uzņēmējam».

LIENE TURLAJA Valmierā biznesa forumā «Māksla būt uzņēmējam». Baibas Zvejnieces foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru