Ir iespēja atteikties

- 10.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pavasaris nāk ar joni, drīz atkal visas lielās šosejas būs sausas, pamazām nosūksies arī liekais mitrums no mazajiem lauku celiņiem. Būs klāt dārza darbu un dažādu būvniecības pasākumu laiks arī lauku mājās tuvāk vai tālāk no pilsētas.

Un tad bez auto neiztikt nekādi! Tiem, kam savs spēkrats jau ir, problēmu mazāk, bet ir daudz tādu, kuri dažādu iemeslu pēc pošas savam pirmajam, bet varbūt arī jau kārtējam LIETOTA auto pirkumam. Tas nav nekas slikts un joprojām ir ļoti reāls process Latvijas ekonomikā, taču neaizmirsīsim, ka ikviens šāds darījums ir nedaudz loterija... Kā smejies, auto lietotājs ir priecīgs divreiz – pirmoreiz, kad savu auto iegādājas, otrreiz – kad savējo, jau vairāk vai mazāk pabraukto, sekmīgi pārdod. 

Tāpēc der atcerēties dažas būtiskas lietas, par kurām šoreiz Rūcamlapā atgādina lietoto automašīnu tirgotāja Longo Group valdes priekšsēdētājs Edgars Cērps: «Ir pagājis viens gads pandēmijas un dažādu ierobežojumu ietekmē, un mēs redzam, ka iedzīvotāji Latvijā samērā ātri var pielāgoties situācijai un internetā veikt pat tādus līdz šim tradicionāli klātienē veiktus pirkumus kā auto iegāde. Lai gan pieradumiem liels spēks, tomēr attālinātā procesa ērtības, digitālo rīku pieejamība un profesionāla pilnīgas informācijas nodošana klientam par noskatīto automašīnu veicina pārmaiņas. Pandēmijas laikā pircēji arvien vairāk pievērš uzmanību, cik drošs un uzticams ir uzņēmums, kurā viņi veic šo summāri lielo pirkumu.

Foto no skaties.lv


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru