Invalīdi aktīvi meklē darbu

- 7.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šonedēļ visā Latvijā norisinās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija «Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos».

Vakar divas interesentu grupas apmeklēja SIA «VALPRO», kur tā vadība iepazīstināja ar uzņēmuma darbību, attīstību. Atvērto durvju dienas dalībnieki apskatīja ražošanas cehus un taujāja par vakancēm, darba devēja prasībām, darba režīmu. Tikšanās reizē NVA Valmieras filiāles klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatore Antra Toma pauda gandarījumu par uzņēmuma vēlmi iesaistīties akcijā, piesakot sešas vakances.  «Šeit ir iespēja redzēt un izbaudīt, kāds būs šis darbiņš, tā arī ir atvērto durvju dienas jēga, kad dota iespēja tuvāk iepazīt savu iespējamo nākamo darba vietu un jautāt klātienē,» sanākušajiem paskaidroja Antra Toma. «VALPRO» pārstāvji atzina, ka uzņēmums ir gatavs iesaistīt darbā arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām, vērtējot katra intereses un vajadzības, tās samērojot ar uzņēmuma uzstādījumiem, taču pozitīvas sarunas un arī risinājumi ir iespējami.  «Mums jau ir veiksmīga pieredze, jo kannu ražošanas cehā strādā trīs puiši ar dzirdes traucējumiem, tāpēc, uzzinot par NVA projektu, mums šķiet, ka šis ir vēl viens veids un laba iespēja, kā piesaistīt nepieciešamos darbiniekus,» tā SIA «VALPRO» personāla vadītāja Dinija Kīta.

DARĀMO potenciālie vakanču kandidāti aplūkoja klātienē. Viņi interesējās kādi pienākumi būtu jāpilda kannu ražošanas cehā. Darba meklētājiem prasmes ierādīja meistari. Alana Jaunzema foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru