Iespēja palīdzēt neļauj pagurt

- 28.Aprīlis, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Konkursā «Gada balva sociālajā darbā 2022» novērtēts biedrības «Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija» SOS Ģimeņu atbalsta centra «AIRI vecākiem» sociālās darbinieces Inetas Vizuliņas paveiktais. Viņa saņēma balvu nominācijā «Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā».

«Viņu raksturo trīs vārdi – cilvēkmīlestība, atbildība un neizsīkstoša enerģija. Viņas darbs vienmēr bijis veltīts ģimenēm ar bērniem, tai skaitā audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem. Viņa saskata resursus pat tur, kur šķiet, ka viss ir izsmelts, viņa spēj domāt «ārpus rāmja», to var saukt arī par intuīciju, instinktu jeb sesto prātu,» saka Inetas kolēģi, kas rakstījuši pieteikumu, lai Inetas veikumu novērtētu valsts mērogā, jo neviens jau nenoliedz, ka sociālais darbs nav viegls. Daudzi atzīs, ka tā darbinieka ikdiena, kam jāstrādā ar ģimenēm un bērniem, ir vēl saspringtāka, emocionālāka nekā citās sociālā darba šķautnēs. 

Tomēr Ineta izvēlējusies tieši šo ceļu, un balvas saņemšanas brīdī viņai paldies teica Labklājības ministrijas pārstāvji, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas kolēģi un tuvākie darba biedri, ar kuriem Ineta ik dienu ir kopā «AIRI» centrā Valmieras SOS ciematā.

GANDARĪJUMS ir, ja sadzird. Ja pieņemšu, ka varēšu visu mainīt uz labu, tad nāksies just, ka sitos kā četrās sienās, – tā Ineta Vizuliņa, priecājoties par reizēm, kad izdodas profesionāli atbalstīt, un par tiem cilvēkiem blakus, kas no sirds izprot, kāpēc ir svarīgi palīdzēt. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru