Iesaisties koprades projektā «Šalle Latvijai»!

- 4.Janvāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Līdz 7. janvārim Valmieras Kultūras centra telpās Valmieras novada adītājas un rokdarbnieces, kā arī ikviens interesents aicināts piedalīties koprades projektā – adīšanas stafetē «Šalle Latvijai».

Koprades projekta mērķis ir gada laikā rokadīšanas un mašīn­adīšanas tehnikā radīt unikālu adījumu – šalli, kas atspoguļotu visas Latvijas adītāju prasmes, katra novada individuālo krāsu un rakstu izpratni.

Koprades projekta Valmieras koordinatores Ineses Pomkas komentārs: «Esmu priecīga, ka šis projekts no 27. decembra nonācis Valmierā, ka mums ir tāda iespēja piedalīties un ka valmierietes arī atsaucās. Raksts šallē patlaban veidojas ļoti krāšņs, un katra dalībniece ada ar lielu entuziasmu. Divas meitenes gada nogalē bija paņēmušas šalli uz mājām un, dodot man to atpakaļ, abas bija saviļņotas – sajūtas bijušas tādas, kā piedaloties Dziesmusvētkos. Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, aicinu ikkatru iepriekš pieteikties un vienoties par ērtāko laiku šalles adīšanai, zvanot man pa tālruni 29436440.»

SAVIĻŅOTAS UN GANDARĪTAS ir Tautas lietišķās mākslas studijas «Valmiera» dalībnieces par šo fantastisko iespēju piedalīties koprades projektā. No kreisās: Gunta Ērgle, Dace Brizauska, Zanda Laima Blaua, Vija Gustsone, Ilona Siktare un studijas vadītāja Baiba Mince. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru