Iecienītais Latvijas jaunatklāšanas raidījums TE! atgriežas TV ekrānos

11.Marts, 2014
Kultūra un izklaide
Portālā

13. martā LTV 1 sāks demonstrēt jau ceturto Latvijas jaunatklāšanas raidījuma TE! sezonu. Pirmās TE! epizodes vienojošā tēma ir mīlestība. Māra Kampernova Rīgā atklās vietas, kur mīlnieki viens otram atstājuši sienu gleznojumus, freskas, skulptūras un ieskrāpējumus. Pauls Timrots centīsies iemīlēt kādu no Latvijas pilsētām, bet Dace Grimze – porcelānu Sērenē. Savukārt Gustavs Terzens un Marta Selecka kopā ar dendrologu Andri Grīnbergu Talsu apkaimē izzinās Latvijas dižkokus, informē TE! runassieva Eva Mežīte.

Raidījumu LTV 1 ekrānos varēs redzēt katru ceturtdienu plkst. 21:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst. 11:00. Visas raidījuma epizodes varēs skatīties arī VFS Films mājas lapā http://vfs.lv/.

TE! šosezon būs atjaunināts formāts un daudzpusīgāks saturs. To veidos četras divpadsmit minūšu īsfilmas – TE! Dara, TE! Vietējie, TE! Tests un TE! Pilsētā, un līdzšinējo sešu epizožu vietā būs astoņas.

Dace Grimze un Māris Olte TE! Dara iedvesmas stāstos jaunatklās latviešu amata prasmi un pašus darītājus – cilvēkus ar vīziju, mērķiem un idejām. Ar idejām, kas ilgus gadus “nestāv plauktā”, bet tiek īstenotas. Līdzi ņemot bērnus, draugus un ekspertus viņi meklēs labākos ģimenes tūrisma punktus Latvijā. Pauls Timrots TE! Tests tematiskajā sadaļā sev ierastajā neatkarīgā eksperta stilā ravēs Latvijas tūrisma nezāles. Šoreiz viņš tām nolēmis meklēt risinājumus, katrā pilsētā piesaistot atbildīgos vietējos speciālistus.

Māras Kampernovas aicinājums būs izcelt urbānās pērles, tur satiktos cilvēkus un vērtības. Viņa ceturtajā sezonā ies tālāk par Rīgu, pētot arī tuvākās pilsētas. Sekojot Māras tematiskajai sadaļai TE! Pilsētā, skatītāji varēs uzzināt, ko līdz ar tradicionālajām tūrisma takām pilsētas piedāvā alternatīviem ceļotājiem.

Marta Selecka un Gustavs Terzens pirmo reizi pilnībā vadīs savu tematisko sadaļu TE! Vietējie, atklājot Latvijas ļaužu iedvesmas stāstus, nozīmīgas vietas un notikumus.

Jaunā kvalitātē turpināsies arī raidījuma grābekļa slēpšana Latvijas plašumos. Lielu atsaucību guvusī spēle dažkārt arī transformēsies 3D jeb būs telpiski iestrādāta vidē. Latvijas apceļotāju iesūtītās bildes fotokolāžas veidā tiks iekļautas raidījumā un izplatītas sociālajos tīklos.

Raidījuma mērķis ir veicināt Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un apzināt vietējās vērtības, vietas, notikumus un cilvēkus. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā LTV, Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta Laima, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūru, Latvijas Valsts meži un Volvo. Par raidījumu informē radio SWH, žurnāls IR un IR Brīvdienas, Tvnet.

TE! visu sezonu epizodes pieejamas VFS Films mājas lapā http://vfs.lv/2013/te, TE! Vimeo kontā http://vimeo.com/vfs, TE! YouTube kontā http://www.youtube.com/vfsfilms un ltv.lv. Katru dienu TE! var satikt sociālajos tīklos: Draugiem.lv/teraidijums, Facebook.com/te.raidijums, Twitter.com/teraidijums.

 

Komentāri
Pievienot komentāru