Ideju attīstības darbnīca

- 2.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) 1. jūlijā aicināja piedalīties ideju attīstības darbnīcā, lai potenciālajiem AIF projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavoties Stratēģisko projektu konkursam programmā «Demokrātijas kultūra».

AIF Vidzemes reģionālā koordinatore Gundega Siliņa stāsta: «Šīs darbnīcas mērķis ir palīdzēt, lai dalībnieki spētu kvalitatīvāk un jēgpilnāk izstrādāt savas idejas un projektu pieteikumus programmā «Demokrātijas kultūra». Pēc šodienas arī varēs paši saprast, vai ir uz pareizā ceļa. Katrs jau jēdzienu demo­krātijas kultūra uztver citādāk, līdz ar to ir svarīgi saprast, vai domājam vienā virzienā vai krasi atšķirīgi. Mēs iedodam to lielo rāmi šodien tiem, kuriem tas ir nepieciešams.»

Ideju darbnīcas laikā dalībnieki varēja identificēt savas organizācijas darbu un tās atbilstību AIF mērķim un programmai «Demokrātijas kultūra». Tika dota iespēja apzināties savus un organizācijas esošos resursus un veidu, kā tos stratēģiski likt lietā organizācijas mērķu sasniegšanai kombinācijā ar AIF stratēģisko projektu konkursa iespējām, kā arī strukturēt un fokusēt savas vēlmes, vajadzības un esošās idejas atbilstoši stratēģisko projektu konkursa nosacījumiem.

PAR SAVIEM PROJEKTIEM spriež aktīvi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru