Hokeja lielvalsts godu atdāvāsim Lietuvai?

- 2.Jūnijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Šobrīd, kad Latvijā par spīti visam valda Lielais Hokejs, ir vairāk nekā piemērots brīdis atgādināt par «mazo» – par bērnu un jauniešu situāciju hokejā.

Pasaules čempionāta spēles tiek atvērtas skatītājiem, bet mūsu ledus halles jau pusgadu ir slēgtas topošajiem hokejistiem un daiļslidotājiem. Atšķirībā no Latvijas kaimiņos (Igaunijā, Lietuvā, Ziemeļvalstīs) šādas nodarbības netika pārtrauktas vispār vai, kā Igaunijā un Somijā krīzes brīdī, tika atceltas vien uz pāris nedēļām. To zinām mēs, to ļoti labi zina mūsu bērni, un viņiem sāp.

Valmieras vecāki vairs nespēj samierināties, ka bērni kaimiņvalstīs drīkst slidot un trenēties, bet viņu atvasēm tas ir liegts. Tamdēļ vecāku biedrība Vidzemes Hokejam! ir vērsusies pie Latvijas augstākajām amatpersonām un Ministru kabineta ar atklātu vēstuli. Tajā tiek lūgts veikt nepieciešamās izmaiņas likumdošanā, lai ar šī gada 1. jūniju ledus hallēs atsāktos bērnu un jauniešu hokeja un daiļslidošanas treniņi. Varu droši teikt – biedrība savā prasībā pārstāv ne jau tikai sevi, bet gan tūkstošiem sportisku ģimeņu visā Latvijā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru