Godina ilggadējos Cēsu pedagogus

- 30.Augusts, 2010
Izglītība
Portālā

Rīt, 31.augustā, Zinību dienas priekšvakarā tradicionāli jau devīto gadu Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders godinās pedagogus, kas devuši ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā un pedagoga darbu veikuši 35, 40, 45 un 50 gadus.

Pieņemšanā, kas plkst.14.00 notiks pašvaldības administratīvās ēkas zālē, godinās arī tos cilvēkus, kuri devuši ieguldījumu bērnu un jauniešu audzināšanā.

Par 35 gadu pedagoga darbu atzinību saņems Cēsu 1.pamatskolas skolotāja Ludmila Mihailova, Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Pārsla Artimoviča un Cēsu pilsētas pamatskolas skolotājs Oskars Gailītis.

Par 40 gadu pedagoga darbu atzinību saņems Cēsu pilsētas vakara vidusskolas skolotājs Vladimirs Vinogradovs, Cēsu sanatorijas internātpamatskolas skolotāja Māra Apsīte, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Maija Sīle, Cēsu speciālās pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas Ligita Guseva un Mairita Stepka,  Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centra pasniedzējs Dainis Liepiņš un Cēsu pilsētas pastariņa pamatskolas skolotāja Lidija Vilnīte.

Par 45 gadu pedagoga darbu atzinību saņems Cēsu pilsētas vakara vidusskolas skolotāja Zinta Bāliņa un par 50 gadu pedagoga darbu atzinību saņems Cēsu speciālās pirmsskolas izglītības iestādes bijusī vadītāja Dace Zavadska.

Pedagogus ar muzikālu priekšnesumu sveiks cēsnieks Mārtiņš Ruskis.

Komentāri
Pievienot komentāru