Ģimenes ar dzīvi novadā ir apmierinātas

- 21.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītais gads Kocēnu novada paš­valdībā noslēdzās ar augstu un tiešām pelnītu paveiktā novērtējumu – Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020» tā atzīta par laureātu Vidzemes reģionā un saņēma 12500 eiro naudas balvu. 

«Nominācija iegūta kopdarbā, tas ir novērtējums ikvienai jomai novadā. Bet novērtējums ir īpašs arī tādēļ, ka galvenie pašvaldības darba vērtētāji bija novada iedzīvotāji, tāpēc uzskatām, ka šo Sabiedrības integrācijas fonda atzinību pelnījušas tieši mūsu aktīvākās, čaklākās un rosīgākās ģimenes. Nozīmīgākais šajā konkursā, manuprāt, ir tas, ka katram, kas piedalās aptaujā, bija pašvaldības darbam jāizsaka vērtējums. Īpaši pateicīgi esam par priekšlikumiem, lai turpmāk novada ģimeņu labā varam darīt vēl vairāk. Konkurss devis arī iespēju no iedzīvotājiem saņemt atgriezenisko saiti, un, jau strādājot pie šī gada budžeta, ieteikumi par turpmāk darāmo tiek ņemti vērā,» saka Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece EVIJA NAGLE. 

Pavisam vērtējumu pašvaldības rūpēm par ģimenēm dažādās jomās izteikuši 767 balsotāji, kas šādās aptaujās tiešām ir ievērojams skaits. 

KOCĒNU DĪĶI pārtapuši par slidotavām, vietas ierīkot katram savu netrūkst. Iespēju trenēties brīvā dabā izmanto arī florbolisti. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru