Garāžas durvis neaptur zagli

- 6.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Reģionā aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 23 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 15 no tām zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 63 administratīvo pārkāpumu protokoli. Reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem.

Zādzības

4. decembrī Valmierā, Pauku ielas veikalā „TOP” nenoskaidrota persona nozaga alkoholisko dzērienu – konjaku „Polignac” 16,72 Ls vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

4. decembrī Trikātas pagastā no kaltes ēkas nozagti divi elektromotoru tinumi un divi transportiera spriegotāja ruļļi. Uzsākts kriminālprocess.

4. decembrī Rūjienā, atlaužot garāžu, no neaizslēgtas automašīnas nozagts navigators Tom Tom start 20 un nauda 30 Ls. Uzsākts kriminālprocess.

4. decembrī Kocēnu pagasta Brandeļos 1968. gadā dzimušam vīrietim divas nenoskaidrotas personas nozaga mobilo tālruni Nokia. Materiālais zaudējums un lietas apstākļi tiek precizēti.

Komentāri
Pievienot komentāru