Galvenais ir pacietība

- 29.Decembris, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

Valmierā jau divdesmit sešus gadus darbojas veikalu tīkls «Austris». Šajā mēnesī Valmierietis aicināja uz sarunu veikalu tīkla «Austris» līdzīpašnieku GINTU AMONU.

7. decembrī nosvinējis piecdesmit ceturto dzimšanas dienu

«Sevi uzturu formā: jau četrus gadus divas reizes nedēļā  apmeklēju sporta zāli Valmierā. Šajā vecumā jūtos vislabāk, gan fiziski, gan garīgi. Bizness, kurā patlaban atrodos, prasa gan nervus, gan  laiku,  jūtu, ka katru gadu palieku arvien mierīgāks, tik daudz nestresoju, un varu izdarīt arvien labāk.» 

Valmiera — dzimtā vieta

«Bērnībā biju vairāk mierīgs nekā draiskulis, ja izdarīju kādu palaidnību, vecāki neticēja, ka es to varēju izdarīt. Dzīvoju Valmierā – Revolūcijas ielā 15 (tagadējā Stacijas iela) kopā ar mammu, tēti  un brāli, kas ir divus gadus vecāks par mani. Apmeklēju bērnudārzu, kas mūsdienās zināms kā «Pienenīte», tolaik tiem nebija nosaukumu, tas piederēja Valmieras piena kombinātam.  Mamma strādāja par farmaceiti aptiekā, kas atradās Rīgas ielā — patlaban tajā vietā atrodas veikals «Freko». 

Valmierietis, uzņēmējs GINTS AMONS par «Austra» veiksmes formulu saka: «Mēs darbojamies tik ilgi, jo galvenais, pirmkārt, ir pacietība. Otrkārt — arī tad, kad  negribas darīt, tomēr ir jādara, jo padoties ir ļoti viegli. Treškārt: darbojoties tirdzniecības sfērā, svarīga ir cilvēkmīlestība.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru