Gada skolēni 2018

- 13.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Laikraksts «Liesma» titula «Gada skolēns 2018» ieguvējiem uzdeva trīs jautājumus:

1. Kāds ir jūsu devums savai  skolai un novadam?

2. Ko vēlaties dzīvē sasniegt, kā sevi apliecināsiet turpmāk?

3. Ko novēlat Latvijai dzimšanas dienā?

SOFIJA KALNIŅA

1. Es esmu aktīva, radoša un nebaidos izkāpt no savas komforta zonas. Vēl esmu viena no skolēnu pašpārvaldes dalībniecēm, tajā palīdzu organizēt pasākumus, kuri padara interesantāku skolas dzīvi. Piedalos ne tikai skolas, bet arī pilsētas rīkotajos projektos. Aktīvi jaunieši veido svaigāku vidi, es kopā ar draugiem un skolasbiedriem palīdzu procesam.

2. Nākotnē pats galvenais man ir darīt to, kas no sirds patīk. Vēlos justies laimīga un brīva. Viens no maniem mērķiem ir arī pozitīvi ietekmēt apkārtējo sabiedrību.

3. Latvijai dzimšanas dienā novēlu vairāk laimīgu cilvēku un saules.

LĪVA  EVELĪNA  LŪSE

1. Labprāt iesaistos klases pasākumu organizēšanā un bieži uzņemos vadību plānošanā. Darbojos Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldē, ar kuru organizējam dažādus skolas pasākumus. Spēlēju Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestrī, kam ir augsti sasniegumi konkursos un skatēs. Skolā esmu iesaistījusies arī dažādos projektos. Esmu bijusi skolēnu apmaiņas programmā Japānā. Iepriekš minētajās aktivitātēs vienmēr ir izskanējis manas Rūjienas vidusskolas vārds. Ārpus skolas apmeklēju Rūjienas kultūras nama kolektīvus: JDK «Denči», VIA «Atestāts» un pūtēju orķestri «Tālavas taurētājs», kuri popularizē Rūjienas vārdu.

2. Dzīvē vēlos turpināt attīstīties, izglītoties un atrast savu īsto profesiju, lai varu darboties tur ar prieku.

3. Latvijai 100 gados ir bijusi liela izaugsme, un tāpēc novēlu, lai katrs nākamais gads atnes pozitīvas pārmaiņas mūsu valsts attīstībā, lai arī pēc 100 gadiem uz zemeslodes vēl ir tāda valsts – Latvija – ar savu unikālo dabu: ezeriem, upēm un zaļajiem mežiem. Lai arī turpmāk ikdienā arvien skan skanīgā latviešu valoda, un lai latviešu tauta ir laimīga savā zemē.

KATE LUĪZE KAŠA

1. Mans devums klasei, skolai un novadam ir aktīva dalība dažādos pasākumos, jo esmu gana daudz tos ne tikai rīkojusi, bet arī vadījusi. Varētu teikt, ka esmu diezgan sabiedrisks cilvēks, un man nav bail runāt, uzstāties citu cilvēku priekšā, lai gan labāk tieši par manu ieguldījumu var spriest mani draugi, klasesbiedri un visi apkārtējie.

2. Mani aizrauj fotografēšana un filmēšana. Ar to arī vēlos saistīt savu nākotni. Mans sapnis ir veidot filmas, bet tad jau redzēs, uz kuru pusi dzīve vedīs, lai gan esmu pārliecināta, ka tā būs saistīta ar kamerām.

3. Latvijai dzimšanas dienā novēlu daudz vairāk koncentrēties uz bērnu, jauniešu izaugsmi un labklājību, jo tieši bērni un jaunieši ir mūsu valsts nākotne.

«GADA SKOLĒNI 2018». Rūjienas vidusskolas lepnums:  Kate Luīze Kaša (no kreisās), Sofija Kalniņa un Līva Evelīna Lūse. Ulda Rusmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru