Gabrāns un Veselovs atgriežas "BK Valmiera"

- 2.Augusts, 2012
Sports
Portālā

“BK Valmiera” turpina komandas komplektāciju un ir panākusi vienošanos ar vietējiem līdzjutējiem labi zināmajiem spēlētājiem – saspēles vadītāju Raimondu Gabrānu un uzbrucēju Pāvelu Veselovu. Abi spēlētāji 2010./2011.gada sezonu veiksmīgi aizvadīja tieši “BK Valmiera” komandā. Ar spēlētājiem līgumi noslēgti uz vienu sezonu.

Gan 28 gadus vecais Raimonds Gabrāns, gan 29 gadus vecais Pāvels Veselovs iepriekšējo sezonu aizvadīja Kiprā. Raimonds kopā ar Raiti Grafu spēlēja Igora Miglinieka trenētajā Limasolas “Apollon” klubā, kurš sezonu noslēdza dalītā 3./4. vietā, izslēgšanas spēļu pusfināla sērijā piekāpjoties nākamajiem valsts čempioniem “Etha”.

Pāvels Veselovs ar “Keravnos Strovolou” izcīnīja sudraba medaļu Kipras līgā. 207cm garā latviešu uzbrucēja pārstāvētā komanda piedalījās arī FIBA EuroChallenge turnīrā, kurā Pāvels laukumā vidēji pavadīja 17 minūtes, gūstot vidēji 8 punktus.

“BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: “Šobrīd komandas komplektācija tuvojas noslēgumam, esam vēl trešā numura jeb vieglā uzbrucēja pozīcijas spēlētāja meklējumos. Ir vairākas kandidatūras un tuvākajās dienās arī šis jautājums tiks atrisināts. Ir gandarījums, ka izdevās panākt vienošanos ar spēlētājiem, kuri kluba krāsas ļoti veiksmīgi ir pārstāvējuši jau iepriekš, turklāt divi no viņiem ir vietējās sporta skolas audzēkņi. Jaunība, talants un vēlme sevi apliecināt, ko varētu minēt attiecībā uz Kaufmani un Krūmiņu, un pieredze, līderisms un milzīga pašatdeve – kā varētu raksturot Veselovu un Gabrānu, ceru, ka būs veiksmīga un rezultatīva kombinācija.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā komandai pievienojās divi valmierieši – Jānis Kaufmanis un Kalvis Krūmiņš. Komanda gatavošanos sezonai Vidzemes Olimpiskā centra sporta bāzēs galvenā trenera Vara Krūmiņa vadībā uzsāka jau vakar, 1.augustā.

Šobrīd līgumi ar klubu ir Raimondam Gabrānam, Kalvim Krūmiņam, Jānim Kaufmanim, Edmundam Elksnim, Mārim Ziediņam, Jānim Engeram, Pāvelam Veselovam, Artjomam Butjankovam, Viktoram Iļjinam un Elvim Saulītim.

Pāvels Veselovs, foto autors Jānis Eicēns

Komentāri
Pievienot komentāru