Futbolisti sezonu sāk ar uzvaru

- 16.Marts, 2021

Pagājušās nedēļas nogalē startēja Latvijas futbola Optibet virslīgas turnīrs, kura pirmajā kārtā pērnās sezonas bronzas medaļnieki valmierieši izbraukumā sacentās ar sudraba laureātiem Rīgas Futbola skolas pārstāvjiem, sagādājot īstus futbola svētkus ne vien allaž kritiskajiem dīvāna ekspertiem, bet arī futbola lietpratējiem.

Mačs valmieriešiem lietainajā svētdienas pēcpusdienā Hanzas vidusskolas stadionā sākās ar pamatīgu auksta ūdens šalti – jau 3. minūtē pa kreiso malu izrāvās Emersons, kura centrējumu vārtu guvumā pārvērta laukuma saimnieku milzis Darko Lemajičs. Tuvojoties puslaika vidusdaļai, arvien ilgāk bumbu kontrolēja valmierieši, taču pietrūka precīza noslēdzošā sitiena vārtu četrstūrī. Šķita jau, ka spēles pirmais cēliens noslēgsies ar rīdzinieku minimālu pārsvaru, tomēr valmierieši tā nedomāja, turpinot tiekties uz pretinieku vārtiem, un vienā no uzbrukumiem rīdzinieki nospēlēja neveiksmīgi pie saviem vārtiem, bumba no Tomislava Šāriča ceļgala atlēca pie Raimonda Kroļļa, kurš to nekavējās no labās malas neatvairāmi raidīt lietuvieša Vitauta Čerņauska sargāto vārtu tālajā stūrī, liekot uzgavilēt valmieriešu līdzjutējiem. Atlikušajās puslaika 5 minūtēs vairs nekas nemainījās, un atpūtā komandas devās pie kaujinieciska neizšķirta 1:1.

Valmieriešu kapteinis RAIMONDS KROLLIS (pa labi) līksmo pēc vārtu guvuma. Jāņa Līgata foto