Fotoaparātu kolekcija, ko atklās Mazsalacas pilsētas svētku ietvaros

- 16.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šonedēļ norisinās Mazsalacas pilsētas un velo svētki «Ērenpreisam 129». No 14. līdz 19. jūlijam Mazsalaca ikvienu gaida ciemos, lai kopā nosvinētu pilsētas jubileju un svētkus par godu velosipēdu meistaram Gustavam Ērenpreisam. Svētki tiks svinēti jau desmito gadu.

No 14. jūlija ir dažādas aktivitātes. Mazsalacas novada Kultūras centra iekšpagalmā notika Lindas Zeltas keramikas darbnīca. Norisinās arī velo-foto orientēšanās, kurā iespējams piedalīties līdz 16. jūlijam. 15. un 16. jūlijā tiek atklātas dažādas izstādes: «Mūsu ievērojamākie novadnieki. 2. daļa», kas skatāma Mazsalacas pilsētas bibliotēkā; mākslinieka Pētera Postaža gleznu izstāde Mazsalacas novada muzejā; pie Mākslas skolas tiks atklāts Mākslas skolas audzēkņu vides objekts «Sēņu dārzs». 

Mazsalacas novada kultūras centrā notiek izstādes «Fotostāsti pilsētai» atklāšana. Tur būs skatāmas gan fotogrāfijas, gan fotoaparāti. Fotogrāfiju autori ir Sandra Gredzena, Vidaga Āboliņa, Vitauts Staņa un Aleksejs Koziņecs. Foto ir veidoti Ērenpreisa svētku ietvaros no 2011. līdz pat 2019. gadam.

SANDRIS BĒTERIS. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru